قدرت فناوری

قدرت فناوری

صفحه نخست

توسعه فناوری همیشه در یک موقعیت مهم در استراتژی شرکت ما قرار دارد. ما در حال حاضر 12 مهندس داریم که برای عمیق‌سازی نقشه‌ها کار می‌کنند، برای انجام یک کار خوب، نرم‌افزارهای پیشرفته‌ای را برای طراحی معماری، طراحی سازه و کارهای عمیق‌سازی ترسیم از جمله PKPM، 3D3S، PS2000، BIM، AutoCAD، Tekla، Sketchup، استفاده کردیم. لومیون و غیره در کارگاه، ما همچنین نرم افزار FastCAM، FastCUT را برای ساخت تجهیزات داریم، بنابراین کارایی با راندمان بالا و دقت بالا برای پردازش انجام می شود.

تیم طراحی حرفه ای ما می تواند رندرهای ظاهری ساختمان های مختلف را با توجه به نیاز مشتری انجام دهد تا مشتریان بتوانند مستقیماً نمای بیرونی ساختمان را پس از تکمیل آن در آینده درک کنند و تصمیمی بگیرند که انتظارات را برآورده کند.

طراحی کارگاه سازه های فولادی

رندر نمای پرنده سایت پروژه

رندر نمایندگی خودرو

رندر انبار اسکلت فلزی

با توجه به ویژگی های مختلف پروژه و الزامات استفاده، تیم مهندس ما می تواند اشکال مختلف طراحی سازه را برای ساختمان های مختلف، مانند سازه فولادی قاب پورتال، سازه قاب، ساختار شبکه، سازه خرپایی و غیره انجام دهد و همچنین به مشتریان کمک کند تا بهترین ها را پیدا کنند.

ساختار شبکه
​​​​​​​
ساختار شبکه ای یک ساختار فضایی است که از اتصال چند میله از طریق گره ها به شکل شبکه ای خاص تشکیل می شود. این مزیت تنش فضایی کوچک، وزن سبک، استحکام بالا، عملکرد لرزه ای خوب را دارد. می توان از آن به عنوان سقف ساختمان هایی مانند استادیوم ها، سالن های نمایش، سالن های نمایشگاه، سالن های انتظار، غرفه های استادیوم، آشیانه ها، کارگاه های دو طرفه فاصله ستون های بزرگ و غیره استفاده کرد. به: ساختار شبکه تک لایه، ساختار شبکه دو لایه. و ساختار شبکه سه لایه. در میان آنها، ساختار شبکه ای تک لایه و ساختار شبکه سه لایه به ترتیب برای دهانه های کوچک (نه بیشتر از 30 متر) و دهانه های بسیار بزرگ (بزرگتر از 100 متر) مناسب هستند.

ساختار خرپا
​​​​​​​​​​​​​​

منظور از خرپا در "سازه خرپایی" تیر خرپایی است که یک سازه تیرچه مشبک است. سازه‌های خرپایی اغلب در کارخانه‌های بزرگ، سالن‌های نمایشگاه، استادیوم‌ها، پل‌ها و سایر ساختمان‌های عمومی استفاده می‌شوند. از آنجایی که بیشتر در سازه های سقفی ساختمان استفاده می شود، خرپاها را اغلب خرپا سقفی می نامند. با توجه به اشکال مختلف، خرپاها را می توان به سه نوع تقسیم کرد: - خرپا وتر موازی (ترتیب ساختار دو لایه آسان، برای تولید استاندارد خوب است، اما توزیع نیروی میله حتی کافی نیست). - خرپا رشته ای شکسته (مانند تیر خرپا سهموی، نیروی میله به طور مساوی توزیع می شود، استفاده از مواد مقرون به صرفه است و ساختار کمی پیچیده است). - خرپا مثلثی (توزیع نیروی میله ناهموارتر است، طرح ساختار دشوار است.

شرکت مسترسوله بیش از 10 سال است که در صنعت سازه های فولادی توسعه یافته است و یک تیم ساخت و ساز کامل شامل مهندسین نصب حرفه ای، مدیران پروژه و کارگران ماهر نصب را ایجاد کرده است که می تواند مشکلات موجود در محل ساخت و ساز را به موقع شناسایی و حل کند تا کیفیت بالا تضمین شود. ، ساخت سریع و ایمن و ارائه پروژه ای رضایت بخش به مشتریان.